Apie Studiją

Studija InMind - tai erdvė asmeniniam augimui ir sąmoningumo ugdymui. Tai vieta, kurioje renkasi pažinti save ir tobulėti norintys žmonės. Tai vieta, kurioje lavinamas ir protas, ir kūnas, ir siela.

a

SUSISIEKITE

+37069903355

Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

info@inmind.lt

a

Sąmoninga tėvystė

dėmesinga tėvystė

Tėvystė būna visokia

Tėvystė yra didelis džiaugsmas, tačiau tai gali tapti ir dideliu stresu, todėl natūralu, kad būdami tėvais dažnai patiriame prieštaringus jausmus.

Ar reikia būti tobulais tėvais?

Atsakingai tėvystei ir motinystei šiuo metu keliami vis aukštesni reikalavimai.

Vaikų auginimas ir auklėjimas reikalauja emocinių, psichologinių, materialinių ir laiko resursų. Įtampa dažnai kyla bandant suderinti darbą ir šeimą, siekiant kuo geriau pasirūpinti vaikais, nors kartais dėl vaikų ir šeimos tenka atsisakyti ir asmeninių poreikių. 

kaip labiau mėgautis tėvyste?

Laimei, jau du dešimtmečius stipriai besivystanti įsisąmoninimu grįsta psichologija gali efektyviai padėti ne tik patiriantiems stresą, nerimą ar psichologinius sunkumus, bet ir palengvinti tėvystės/motinystės naštą.

Apie mokymų metodą

Tam yra sukurta ir moksliniais tyrimais pagrįsta įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos dėmesingos tėvystės (angl. mindful parenting) programa.
Patyriminių mokymų programa, skirta tėvystės/motinystės/vaikų auginimo streso, įtampos mažinimui, psichologinio atsparumo ir darbingumo didinimui, tėvystės perdegimo prevencijai, šeimos santykiams ir gyvenimo kokybei gerinti bei vidinei ramybei atstatyti.
Kurso programa parengta taip, kad nuolat skubančiame pasaulyje stresą patiriantis žmogus įgautų nuoseklios patirties ir įgūdžių, kaip galima atsipalaiduoti ir nuraminti savo emocijas, kaip net sunkiose situacijose galima bent minutei sustoti ir priimti sprendimus, kurie naudingi jo vidinei būsenai. 8 savaitės skirtos tik būtiniausioms teorinėms žinioms ir daug daug praktikos. Kodėl būtent 8? Tyrimais nustatyta, jog būtent per 8 savaites atsiranda įgūdis būti dėmesingesniems ir taip valdyti stresą bei spręsti kitus tėvystės iššūkius.
 
Mindfulness metodika, kuri susideda iš moksliniais tyrimais validuotų meditacinių užsiėmimų bei psichoterapijos (kognityvinės elgesio terapijos) praktikų, šiuo metu viena plačiausiai naudojamų pasaulyje kaip efektyvus pasirūpinimo savimi ir psichologinės bei emocinės sveikatos gerinimo, depresijos ir depresijos atkryčio prevencijos būdų.
Šis metodas vakarų šalyse plačiai taikomas tiek sveikatos, ugdymo srityse, tiek verslo sektoriuje. Sąmoningumo meditacija praktikuojama didžiausiose pasaulio kompanijose.
Neuromokslininkai jau atsakė į esminį klausimą: ar meditacija ką nors keičia smegenyse? Taip, keičia. Metodo efektyvumą patvirtina daugiau nei 1000 atliekamų tyrimų įvairiomis kryptimis.

Mokymus veda Gintarė Levickienė

Šeimos ir santykių psichologė, Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos LSMU podiplominių studijų absolventė, įsisąmoninimu (mindfulness) grįstų intervencijų mokytoja/instruktorė, lektorė, saviugdos mokymų trenerė, InMind sąmoningumo ugdymo studijos įkūrėja, sertifikuota veidoskaitos trenerė.

Mokymų programą sudaro

Pirminė konsultacija

kurios tikslas išsiaiškinti jūsų lūkesčius dalyvauti programoje.

Įvadinė paskaita

skirta susipažinti su įsisąmoninimu grįsta psichologija, geriau suprasti dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės terapijos principus, susipažinti su šios praktikos pagrįstumu bei praktiškai išbandyti taikomus metodus. Dalyviai gaus video paskaitos įrašą.

8 savaičių trukmės patyriminiai nuotoliniai mokymai

kuriuos sudaro 8 kassavaitiniai 2-2,5val. trukmės užsiėmimai pirmadieniais nuo 18.30 iki 21.00 val. Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu, naudojant ZOOM platformą.

Savarankiškas darbas

Kursai orientuoti į naujus įgūdžius, o įgūdžiams formuotis reikia laiko ir praktikos, todėl namų darbai yra svarbi mokymosi proceso dalis. Jiems optimalu skirti apie 20-30 minučių kasdien.

Mindfulness diena

skirta visų gautų žinių užtvirtinimui. Įsisąmoninimo dieną daug dėmesio skiriama svarbiausių pratimų praktikavimui, susipažinimui su papildomomis dėmesingumo ir judesio praktikomis. Numatoma data - lapkričio 13d., šeštadienis (galutinai bus nuspręsta su grupės dalyviais).

MOKYMŲ KAINA

Išankstinė kurso kaina – 199 Eur.

Pilna kurso kaina – 240 Eur.

Vieta grupėje rezervuojama po įvadinės konsultacijos sumokėjus 50 Eur rezervacijos mokestį.

Į kainą įskaičiuota:
– Įvadinė individuali konsultacija,
– Įvadinė paskaita,
– 8 grupiniai online užsiėmimai,
– Kurso medžiaga, praktinės užduotys ir dalyvio darbo knyga,
– Meditacijų garso įrašai,
– Mindfulness diena.
Įvadinės konsultacijos kaina – 15 eur (jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, konsultacija įskaičiuojama į viso kurso kainą).

Renkama nauja grupė

KO GALIMA IŠMOKTI PRAKTIKUOJANT MINDFULNESS?

  • Sumažina ir tėvų, ir vaikų elgesio ir emocijų problemas;
  • Sumažina tėvų stresą ir reakcijas sudėtingose situacijose;
  • Gerina pozityvios tėvystės įgūdžius;
  • Padeda suprasti savo, vaikų ir partnerių mintis, emocijas/jausmus, motyvus, intensijas ir tinkamiausiu būdu reaguoti;
  • Labiau priimti save ir savo vaikus;
  • Stiprina empatijos, bendradarbiavimo ir atjautos jausmus (tėvams ir vaikams);
  • Įsisąmoninti įgautą tėvystės patirtį, ir džiaugsmus, ir sunkumus;
  • Geriau spręsti konfliktus (tame tarpe su vaikais);
  • Užmegzti artimesnį ryšį su vaiku;
  • Mokytis tvarkytis su tėvystės kančiomis (jeigu negalime pakeisti situacijos, galime pakeisti savo požiūrį/susitaikyti).

auginkime vaikus lengviau ir išmintingiau