Apie Studiją

Studija InMind - tai erdvė asmeniniam augimui ir sąmoningumo ugdymui. Tai vieta, kurioje renkasi pažinti save ir tobulėti norintys žmonės. Tai vieta, kurioje lavinamas ir protas, ir kūnas, ir siela.

a

SUSISIEKITE

+37069903355

Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

info@inmind.lt

 
a

Joga

Joga nėra vien tik fiziniai pratimai, bet ir stipri, nuosekli vidinių požiūrių ir vertybių į mus supantį pasaulį kaita. Joga kiekvienam žmogui suteikia galimybę pasiekti kūno, proto bei sielos harmoniją, būti vienovėje su gamta, aplinkiniu pasauliu ir pačiu savimi.

Norėdamas gauti iš Jogos maksimalią naudą, žmogus turi sujungti Asanų ir kvėpavimo praktikas (Pranajama) bei meditaciją. Jogos praktika stiprina kūną ir jo lankstumą, suteikia energijos, gerina savijautą, mažina svorį. Reguliarus jogos praktikavimas suteikia atsipalaidavimą, mažina stresą, išvalo protą nuo žalingų minčių ir emocijų, keičia žmogaus požiūrį į gyvenimą.

agnė shekhar

Agnė yra multi stilių (Hatha-Ashtanga) jogos mokytoja, baigusi jogos mokytojų kursus Indijoje Rishikesh mieste “Rishikesh nath yogashala” mokykloje. 

“Joga yra neatsiejama nuo mano gyvenimo. Šalia jogos aš praktikuoju meditaciją, einu dvasiniu savęs pažinimo keliu. Prieš pusantrų metų gavau Shaktipat iniciaciją į Siddha jogos (Kundalini Šakti) meditacijų kelią iš dvasinio mokytojo Jan Esmann.

Domėtis joga pradėjau prieš keturis metus ir supratau, kad tai – mano pašaukimas ir gyvenimo kelias, kuriuo turėčiau eiti. Tuomet atkakliai ir kantriai laikiausi svajonės vykti į jogos mokytojų kursus Indijoje. Ir po kantraus laukimo svajonė išsipildė. Praktikuoju jogą kartu su savo vyru, tai yra mūsų šeimos gyvenimo būdo ir pasaulėžiūros dalis.” – pasakoja Agnė apie savo širdies veiklą ir gyvenimo atradimus. ❤️

"Agnė šauni jogos mokytoja, užsiėmimo metu parodo kaip taisyklingai atlikti asanas, visada prieis, paaiškins. Labai jaučiasi, kad žmogus veda jogą iš širdies. ❤️🙏"
Rasa
"Likau sužavėta jūsų jaukia erdve ir Agne! Ji labai tiksliai ir dėmesingai pravedė pamoką pagal mano poreikius."
Monika
"Kiekviena jogos pamoka išjudina kūną ir sielą.❤️ "
Viktorija
"Man labai patiko mokytoja ir patiko jogos rūšis. Esu jogą lankiusi jau anksčiau, tad turiu su kuo palyginti. Mokytojos Agnės gebėjimas nuraminti, leisti susikaupti ir balso tembras, požiūris man labai patiko."
Ieva