Apie Studiją

Studija InMind - tai erdvė asmeniniam augimui ir sąmoningumo ugdymui. Tai vieta, kurioje renkasi pažinti save ir tobulėti norintys žmonės. Tai vieta, kurioje lavinamas ir protas, ir kūnas, ir siela.

a

SUSISIEKITE

+37069903355

Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

info@inmind.lt

 
a

Body & Mind praktikos
mindfulness

judesys

kvėpavimas

Tik darniai puoselėdami savo kūną ir protą kartu, galime tikėtis geros savijautos ir laimės pojūčio kiekvieną dieną, todėl kviečiame į praktinius mindfulness užsiėmimus su judesio praktika.

Neuromokslai jau atsakė į esminius klausimus:
– ar kūnas ir centrinė nervų sistema nuolat sąveikauja?
– ar meditacija ką nors keičia smegenyse?

Taip, keičia ir sąveikauja, todėl darniai derinant judesį, kvėpavimą ir meditaciją stiprėja fizinė ir emocinė sveikata, auga sąmoningumas, savaime pasiekiama harmonija ir pusiausvyra.

Užsiėmimų metu stiprinsite kūno lankstumą ir tvirtumą, atsparumą, ištvermę, o reguliariai atlikdami pasiūlytas dėmesingumo praktikas, ne tik sumažinsite patiriamo streso lygį, pagerinsite savijautą, nuotaiką, miegą, atmintį, dėmesio valdymą, pasitikėjimą savimi, bet atrasite naujus, nepastebėtus problemų sprendimo būdus, o gal iš naujo pamilsite ir priimsite savo kūną.

Jau susipažinusiems su mindfulness ir praktikuojantiems, tai bus puiki proga nepamiršti įgūdžių ir tęsti praktikas, o niekada nebandę turės puikią progą atrasti naujų sveikatinimosi ir poilsio galimybių.

Mindfulness užsiėmimų metu skatiname pasidalinti savo įžvalgomis, todėl po praktikų, kviesime jomis dalintis. Tai neprivaloma užsiėmimo dalis, bet labai rekomenduojama, ypatingai neturėjusiems tokios patirties ir norintiems formuoti sveikus įpročius. Papildomai tam skirsime 15-30 min.

Su savimi reikia turėti tik kūną nevaržančius drabužius. Studijoje yra erdvė persirengimui. Kilimėliais mes pasirūpinsime.

Užsiėmimo kaina 15 eur.
Taip pat galima įsigyti abonementą:
4 kartų – 49 Eur (Galioja 5 savaites)
10 kartų – 99 Eur (Galioja 12 savaičių)
Pirmas užsiėmimas – nemokamas, būtina registruotis: https://bit.ly/2Sgymjs.

Įsigydami bilietą, jūs patvirtinate, kad susipažinote su Paslaugų teikimo taisyklėmis.

Užsiėmimai vyks ANTRADIENIAIS 18.30 val., trukmė 1,5 val.
Vieta: InMind sąmoningumo ugdymo studija, Saltoniškių g. 31-315, Vilnius (Žvėryno verslo fabrikas, 3 aukštas)

Užsiėmimus ves Edita Tamulienė, sertifikuota mindfulness mokytoja, susipažinti ir daugiau sužinoti apie praktiką galite www.animo.lt