Apie Studiją

Studija InMind - tai erdvė asmeniniam augimui ir sąmoningumo ugdymui. Tai vieta, kurioje renkasi pažinti save ir tobulėti norintys žmonės. Tai vieta, kurioje lavinamas ir protas, ir kūnas, ir siela.

a

SUSISIEKITE

+37069903355

Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

info@inmind.lt

 
a

Apie metodą

mindfulness

Tai streso mažinimo, psichologinio ir emocinio atsparumo stiprinimo ir vidinės išminties ugdymo praktikos. Mindfulness mokymasis ir praktika lavina gebėjimą valdyti savo dėmesį ir būti dėmesingu sau, savo kūnui ir kitiems.

"Mes negalime suvaldyti bangų, bet galime išmokti jomis plaukti."
jon kabat-zinn

ką galima išmokti praktikuojant?

dėmesingumas ir koncentracija

Gebėjimas susikaupti ir sąmoningai valdyti dėmesį, nukreipti jį ten, kur reikia, ir tada, kada reikia.

įsisąmoninimas ir priėmimas

Gebėjimas įsisąmoninti savo mintis, emocijas/jausmus, kūno pojūčius ir leisti jiems būti.

gebėjimas paleisti

Gebėjimas "leisti praeiti" disfunkcinėms mintims, emocijos ar skausmui neįsitraukiant į kentėjimą.

(iš)būti dabartyje

Mokėjimas tiesiog išbūti gali labai padėti susidūrus su realiomis išorinėmis ar vidinėmis problemomis, ypač kai jos kelia nemalonius išgyvenimus.

išminties pauzė

Gebėjimas stabtelti, įsisąmoninti ir sąmoningai pasirinkti, kaip elgtis.

realybės įsisąmoninimas

Gebėjimas matyti ir priimti realybę kuo objektyviau, be mąstymo klaidų, išankstinio vertinimo.

kokybiškam ir subalansuotam gyvenimui

Mindfulness praktikos moko būti sąmoningu gyvenime ir išgyventi kiekvieną akimirką kuo labiau ją įsisąmoninant. Tai nuolatinis grįžimas į dabarties momentą ir priėmimas visko, kas tuo metu vyksta - smalsiai, atvirai ir geranoriškai.

streso valdymas

Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos ugdo gebėjimą suvaldyti stresą ir išbūti sunkiose situacijose, mažinti fizinę ir emocinę įtampą. Sąmoningumo ugdymas padeda išmintingai valdyti savo reakcijas, kurti geresnius santykius su kitais. 

8 sav. programos metu ugdomi nauji mąstymo ir elgesio įgūdžiai, padedantys sumažinti patiriamo streso lygį, stiprintys emocinį ir psichologinį atsparumą.

dėmesinga tėvystė

Tėvystėje kiekvienas patiria ir džiaugsmingų akimirkų, ir streso bei iššūkių. Augindami savo vaikus dažnai patiriame prieštaringus jausmus. Kaip auginant vaikus augti ir patiems?

Ši 8 sav. programa skirta tėvų ir vaikų gerovei – emociškai stiprinanti tėvus, gerinanti tėvystės įgūdžius ir skatinanti psichologiškai sveiką vaikų brandą.

sąmoningas valgymas

Dėmesingu įsisąmoninimu grįsti metodai sėkmingai taikomi gydant valgymo sutrikimus (impulsyvų valgymą, antsvorį, nutukimą).

Šioje programoje mokomasi sąmoningo santykio su maistu, dėmesingumu grįsto valgymo. Praktikuojant dėmesingą įsisąmoninimą taip pat gerėja savęs vertinimas ir priėmimas, emocijų kontrolė, psichologinė ir fizinė savijauta bei gyvenimo kokybė.

Mindfulness verslui

Darbuotojams dėmesingo įsisąmoninimo praktikos ugdo gebėjimą suvaldyti stresines situacijas, stiprina psichologinį ir emocinį atsparumą, mažina perdegimo riziką, didina prodyktuvumą.

Vadovams šios neuromokslu grįstos įsisąmoninimo metodikos gerina ne tik savęs valdymo įgūdžius, bet didina kritinio mąstymo, strateginio sąmoningumo, lyderystės kompetencijas.

mindfulness grįstų streso valdymo kursų dalyvių atsiliepimai

"Pasirinkimas dalyvauti Mindfulness grįstos kognityvinės terapijos programoje man tapo pasirinkimu gyventi kitaip. Ji davė suvokimą kaip gyventi, kad jausti jog gyveni, kaip stabtelėti, kai to labiausiai reikia. Ši programa - tai žinojimas kad yra būdas pamatyti savo emocijas, mintis ir kūno pojūčius, o juos pastebėjus keisti, taip keičiant save į geresnę savo versiją. Tiek iš programos, tiek iš lektorių gavau daugiau nei tikėjausi ir už tai esu be galo dėkinga. Man šios žinios, bendravimas grupėje, nuoširdus mokytojų Gintarės ir Editos palaikymas parodė kelią, ir aš renkuosi juo eiti, o taip pat kviečiu ir kiekvieną."
Alė
"Mano nuomone, šis kursas privalomas kiekvienam ir nėra žmogaus, kuris negebėtų pasisemti naudos. Man mindfulness atvėrė akis ir leido pamatyti visiškai kitokią realybę aplink save, nei maniau. Labai norėčiau jį kartoti po kelerių metų."
Tatjana
"Jei nori save suprasti labiau: suprasti savo emocijas, mintis ir suvokti, kas yra būti čia ir dabar - labai rekomenduoju prisijungti prie šių mokymų, nes kiekviena pamoka man atnešė naujus potyrius, naujas įžvalgas ir didesnį savęs pažinimą. Esu be galo dėkinga Gintarei ir Editai už šiuos mokymus, nes jų dėka esu vienu žingsneliu arčiau link savęs pažinimo ir niekada nesustojančio savęs tobulėjimo."
Gabija
"Džiaugiuosi, kad dalyvavau šioje programoje. Būtent dalyvavau. Ne išklausiau, ne išbuvau, bet dalyvavau, patyriau. Vienoje programoje buvo labai daug. Toks jausmas, kad kitu būdu tiek daug patirti būtų galima tik lankant nemažai ir netrumpai. Jaučiuosi labai dėkinga. O mokytojoms didžiulė padėka už žmogišką šilumą ir vidinę šviesą. Ačiū!"
Vaiva