mindfulness
Tai streso mažinimo, psichologinio ir emocinio atsparumo stiprinimo ir vidinės išminties ugdymo praktikos. Mindfulness mokymasis ir praktika lavina gebėjimą valdyti savo dėmesį ir būti dėmesingu sau, savo kūnui ir kitiems.

ką galima išmokti praktikuojant?
dėmesingumas ir koncentracija
Gebėjimas susikaupti ir sąmoningai valdyti dėmesį, nukreipti jį ten, kur reikia, ir tada, kada reikia.
įsisąmoninimas ir priėmimas
Gebėjimas įsisąmoninti savo mintis, emocijas/jausmus, kūno pojūčius ir leisti jiems būti.
gebėjimas paleisti
Gebėjimas "leisti praeiti" disfunkcinėms mintims, emocijos ar skausmui neįsitraukiant į kentėjimą.
(iš)būti dabartyje
Mokėjimas tiesiog išbūti gali labai padėti susidūrus su realiomis išorinėmis ar vidinėmis problemomis, ypač kai jos kelia nemalonius išgyvenimus.
išminties pauzė
Gebėjimas stabtelti, įsisąmoninti ir sąmoningai pasirinkti, kaip elgtis.
realybės įsisąmoninimas
Gebėjimas matyti ir priimti realybę kuo objektyviau, be mąstymo klaidų, išankstinio vertinimo.
kokybiškam ir subalansuotam gyvenimui
Mindfulness praktikos moko būti sąmoningu gyvenime ir išgyventi kiekvieną akimirką kuo labiau ją įsisąmoninant. Tai nuolatinis grįžimas į dabarties momentą ir priėmimas visko, kas tuo metu vyksta - smalsiai, atvirai ir geranoriškai.
streso valdymas
Dėmesingo įsisąmoninimo praktikos ugdo gebėjimą suvaldyti stresą ir išbūti sunkiose situacijose, mažinti fizinę ir emocinę įtampą. Sąmoningumo ugdymas padeda išmintingai valdyti savo reakcijas, kurti geresnius santykius su kitais.
8 sav. programos metu ugdomi nauji mąstymo ir elgesio įgūdžiai, padedantys sumažinti patiriamo streso lygį, stiprintys emocinį ir psichologinį atsparumą.


dėmesinga tėvystė
Tėvystėje kiekvienas patiria ir džiaugsmingų akimirkų, ir streso bei iššūkių. Augindami savo vaikus dažnai patiriame prieštaringus jausmus. Kaip auginant vaikus augti ir patiems?
Ši 8 sav. programa skirta tėvų ir vaikų gerovei – emociškai stiprinanti tėvus, gerinanti tėvystės įgūdžius ir skatinanti psichologiškai sveiką vaikų brandą.
sąmoningas valgymas
Dėmesingu įsisąmoninimu grįsti metodai sėkmingai taikomi gydant valgymo sutrikimus (impulsyvų valgymą, antsvorį, nutukimą).
Šioje programoje mokomasi sąmoningo santykio su maistu, dėmesingumu grįsto valgymo. Praktikuojant dėmesingą įsisąmoninimą taip pat gerėja savęs vertinimas ir priėmimas, emocijų kontrolė, psichologinė ir fizinė savijauta bei gyvenimo kokybė.


Mindfulness verslui
Darbuotojams dėmesingo įsisąmoninimo praktikos ugdo gebėjimą suvaldyti stresines situacijas, stiprina psichologinį ir emocinį atsparumą, mažina perdegimo riziką, didina prodyktuvumą.
Vadovams šios neuromokslu grįstos įsisąmoninimo metodikos gerina ne tik savęs valdymo įgūdžius, bet didina kritinio mąstymo, strateginio sąmoningumo, lyderystės kompetencijas.