Apie Studiją

Studija InMind - tai erdvė asmeniniam augimui ir sąmoningumo ugdymui. Tai vieta, kurioje renkasi pažinti save ir tobulėti norintys žmonės. Tai vieta, kurioje lavinamas ir protas, ir kūnas, ir siela.

a

SUSISIEKITE

a

Vidinis vaikas. Kūrybiniai tyrinėjimai.

Renginiai kraunami
  • renginys jau ivyko.
13 Lap.

Vidinis vaikas. Kūrybiniai tyrinėjimai.

lapkričio 13 @ 18:30 - 20:30
€15

MENO TERAPIJOS UŽSIĖMIMAS SAVĘS PAŽINIMUI

Jei susitiktumei su savo Vidiniu Vaiku, ką jis pasakytų apie Tave? Apie ką su juo kalbėtumėtės? Dažnai Jis būna pamirštas dėl neįgyvendintų lūkesčių ar sukauptų nuoskaudų… Kartais Jis mums apsireiškia per reikalavimus kitiems bei baimes, po kuriomis slepiasi nepatenkinti vaiko poreikiai. Gal jau atėjo laikas atsisukti veidu į Vaiką, pažvelgti jam į akis ir pasakyti: „Mano mielas, aš tave labai myliu. Kuo tau galiu padėti?“

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai savęs pažinimo užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti įvairias gyvenimo temas, situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstame kalbėti garsiai. Kūrybinio proceso metu jas išreikšti galime simboliais, spalvomis bei formomis. Kurdami atsipalaiduojame, pasineriame į savo savasties gelmes, kur slypi vidiniai rezervai, potencialas. O kūrybinė veikla pažadina mūsų gyvybinę energiją, padeda atsikratyti pasyvumo, sukelia teigiamų emocijų bei skatina pasitikėjimą savimi. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai.

Užsiėmimus veda Fausta Anulytė – „Kūrybinių tyrinėjimų“ įdėjos autorė ir įkūrėja, tapytoja bei menų terapijos metodų praktikė. Baigė Všį „Menų terapijos centro“ programą „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės”. Meno terapijos mokėsi pas prof. Liudmilą Lebedevą, įgijo LMTA programos „Šokis ir judesys sveikatai“ sertifikatą. Baigė Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklą, įgijo VU sociologijos bakalauro, VU Viešųjų ryšių magistro išsilavinimą ir jau kelerius metus aktyviai domisi savityra bei saviugda. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. Išgyvenusi didelius gyvenimo pokyčius, išbandžiusi daug įvairiausių savęs pažinimo metodų, šiuo metu dalinasi savo atradimais ir tikėjimu meno terapija. Kūrybinius užsiėmimus veda vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečia kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus.

Atviri užsiėmimai iki 10 žmonių grupėms. Visomis priemonėmis pasirūpinta.
Visai nesvarbu, kokie Jūsų meniniai gebėjimai, kviečiame tiesiog pabūti su savimi ir kūryba.

BILIETAI: http://bit.ly/vidinis-vaikas

renginys detaliau

data: lapkričio 13 @ 18:30 - 20:30
laikas: 18:30 - 20:30