Apie Studiją

Studija InMind - tai erdvė asmeniniam augimui ir sąmoningumo ugdymui. Tai vieta, kurioje renkasi pažinti save ir tobulėti norintys žmonės. Tai vieta, kurioje lavinamas ir protas, ir kūnas, ir siela.

a

SUSISIEKITE

+37069903355

Saltoniškių g. 31-315, Vilnius

info@inmind.lt

 
a

Mindfulness grįstas streso valdymas

  • STRESO IR EMOCIJŲ VALDYMO KURSAS

vidinei ramybei ir gyvenimo kokybės didinimui

 

Renkama nauja grupė. Mokymai vyks 2022m. kovo 1d. – balandžio 19d.

 

Patyriminių mokymų programa, skirta streso ir nerimo valdymui, įtampos mažinimui, psichologinio atsparumo ir darbingumo didinimui, profesinio perdegimo prevencijai, gyvenimo kokybei gerinti ir vidinei ramybei atstatyti.

Kurso programa parengta taip, kad nuolat skubančiame pasaulyje stresą patiriantis žmogus įgautų nuoseklios patirties ir įgūdžių, kaip galima atsipalaiduoti ir nuraminti savo emocijas, kaip net sunkiose situacijose galima bent minutei sustoti ir priimti sprendimus, kurie naudingi jo vidinei būsenai. 8 savaitės skirtos tik būtiniausioms teorinėms žinioms ir daug daug praktikos. Kodėl būtent 8? Tyrimais nustatyta, jog būtent per 8 savaites atsiranda įgūdis būti dėmesingesniems ir taip valdyti stresą. 

 

Registracija į mokymų kursą: https://bit.ly/stresui_mindfulness

Ką išmoksime?

– Mokysimės rasti vidinę ramybę darant kvėpavimo, kūno skenavimo ir kitas mindfulness praktikas

– Tyrinėsime, kokios yra mūsų automatinės reakcijos ir kaip jas pakeisti,

– Pažinsime streso priežastis ir savo reakcijas į jį;

– Išmoksime apsisaugoti nuo kasdienės įtampos, nerimo ir pervargimo;

– Įgausime įgūdžių efektyviau dirbti bei mokytis;

– Tyrinėsime kūno pojūčius, pažinsime  kūno poreikius;

– Atrasime ryšį su savo mintimis, emocijomis, kūnu, elgesiu ir mus supančia aplinka;

– Perprasime savo minčių žaidimus ir išmoksime atskirti jų sukurtą tikrovės atvaizdą nuo realybės;

– Ugdysime naujus įpročius, kaip priimti sudėtingus gyvenimo pokyčius ar net nemalonius kūno potyrius su atjauta ir meile sau;

– Mokysimės suprasti, tausoti ir pamilti save;

– Ugdysime naujus įgūdžius, kaip savyje sąmoningai skatinti pozityvias patirtis;

– Išmoksime kontroliuoti savo reakciją į nemalonius įvykius, žmones ir pokyčius

– Ugdysime įpročius, kaip pagerinti savo gyvenimo kokybę bei pozityviau mąstyti.

APIE LEKTORĘ

Užsiėmimus ves Gintarė Levickienė – šeimos ir santykių psichologė, Įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos LSMU podiplominių studijų absolventė, įsisąmoninimu grįstų intervencijų mokytoja/instruktorė, lektorė, saviugdos mokymų trenerė, InMind sąmoningumo ugdymo studijos įkūrėja, sertifikuota veidoskaitos trenerė.

 

10 SVARBIAUSIŲ PRIEŽASČIŲ, KODĖL MUMS REIKIA MINDFULNESS

1. Gerėja gebėjimas susikaupti bei valdyti dėmesį, tampame sąmoningesni

2. Didėja vidinė ramybė, psichologinis stabilumas bei atsparumas

3. Išauga galimybės suvaldyti stresines reakcijas

4. Mažėja fizinė ir emocinė įtampa

5. Švelnėja emocinės reakcijos į sunkias situacijas

6. Pagerėja bendravimas ir bendradarbiavimas su kitais 

7. Daugėja teigiamų emocijų, įgaunama emocinio lankstumo ir stabilumo

8. Gerėja darbingumas, jaučiame daugiau energijos

9. Gerėja gebėjimas pastebėti savo poreikius

10. Pagerėja miegas ir mitybos įpročiai.

 

 

MOKYMŲ PROGRAMĄ SUDARO:

– Pirminė konsultacija, kurios tikslas išsiaiškinti jūsų lūkesčius. 

– Įvadinė paskaita, skirta susipažinti su įsisąmoninimu grįsta psichologija, geriau suprasti dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos kognityvinės terapijos principus, susipažinti su šios praktikos pagrįstumu bei praktiškai išbandyti taikomus metodus. Dalyviai gaus video paskaitos įrašą.

– 8 savaičių trukmės patyriminiai nuotoliniai mokymai. Mokymus sudaro 8 kassavaitiniai 2-2,5val. trukmės užsiėmimai antradieniais nuo 18.30 iki 21.00 val. Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu, naudojant ZOOM platformą.

– Savarankiškas darbas tarp susitikimų. Kursai orientuoti į naujus įgūdžius, o įgūdžiams formuotis reikia laiko ir praktikos, todėl namų darbai yra svarbi mokymosi proceso dalis. Jiems optimalu skirti apie 20-30 minučių kasdien.

 

Mindfulness streso valdymo grupės datos:

1/8 užsiėmimas – kovo 1d.

2/8 užsiėmimas – kovo 8d.

3/8 užsiėmimas – kovo 15d.

4/8 užsiėmimas –  kovo 22d.

5/8 užsiėmimas – kovo 29d.

6/8 užsiėmimas – balandžio 5d.

7/8 užsiėmimas –  balandžio 12d.

8/8 užsiėmimas – balandžio 19d.

 

KAIP VYKS MOKYMAI:

1. Užsiregistravus su jumis susisieksime dėl individualios konsultacijos laiko. Siekiant užtikrinti grupės veiksmingumą ir dalyvių motyvaciją, norinčius dalyvauti programoje pirmiausiai kviečiame į įvadinę konsultaciją su mindfulness mokytoju (telefonu ar on-line). Šios konsultacijos trukmė iki 30 min. Jei konsultacijos metu paaiškėja, kad šie užsiėmimai netinka, jums patarsime apie kitus galimus problemų sprendimo būdus. Įvadinės konsultacijos kaina – 15 eur (jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, konsultacija įskaičiuojama į viso kurso kainą).

2. Grupės dalyviai prieš kiekvieną gupės susitikimą el.paštu gaus darbo knygą, kurioje ras teoriją bei praktines užduotis.

3. Kartą per savaitę, antradienio vakarais nuotoliniu būdu naudojant ZOOM platformą  susitiksime 2-2,5 val. trukmės užsiėmimui (nuo 18.30 iki 21.00 val.). Susitikimų metu atliksime Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) praktikas, gausime teorinių žinių ir saugioje bei konfidencialioje grupės aplinkoje dalinsimės savo patirtimis ir įžvalgomis.

4. Prasidedant kursui pakviesime jus į Facebook dalyvių palaikymo grupę, kurioje galėsime bendrauti, užduoti klausimus, palaikyti vieni kitus tarp online susitikimų. Mokymų kursui pasibaigus dalyviai galės likti šioje grupėje ir toliau bendrauti, praktikuoti, dalintis patirtimi.

5. Praėjus mokymų kursui Jūs jau turėsite visas reikalingas žinias ir naujus įgūdžius, tad tikimės, jog ir toliau tęsite Mindfulness praktikas savarankiškai.

 

 

MOKYMŲ KAINA

Viso kurso kaina – 199 Eur. Vieta grupėje rezervuojama po įvadinės konsultacijos sumokėjus 50 Eur įmoką. Į kainą įskaičiuota:
– Įvadinė individuali konsultacija,
– Įvadinė paskaita,
– 8 grupiniai online užsiėmimai,
– Kurso medžiaga, praktinės užduotys ir dalyvio darbo knyga,
– Meditacijų garso įrašai.

Įvadinės konsultacijos kaina – 15 eur (jei apsisprendžiama dalyvauti visame kurse, konsultacija įskaičiuojama į viso kurso kainą).

Registracija į mokymų kursą: https://bit.ly/stresui_mindfulness

KAS RODO, KAD ESATE PASIRUOŠUSI (-ĘS) ŠIAI PROGRAMAI IR JI GALI BŪTI NAUDINGA?

-Jums nepatinka, kaip jaučiatės, ir esate pasiruošę dėti pastangas, kad situacija keistųsi;

-Sugebate (arba norite mokytis) būti smalsi (-us), toleruoti šiek tiek neužtikrintumo, ir dėti reguliarias pastangas kai rezultato reikia truputį palaukti;

-Į savo dienotvarkę galėsite įtraukti bent 10-30 minučių kasdienių pratybų.

 

KAM ŠI PROGRAMA NEREKOMENDUOJAMA?

Šie mokymai nerekomenduojami asmenims, turintiems psichozinių sutrikimų, šiuo metu išgyvenantiems sunkios depresijos epizodą arba ką tik patyrusiems sunkią krizę ar netektį. Šiuo atveju rekomenduojame kreiptis individualiai psichologo konsultacijai.

 

MOKYMŲ KURSO DALYVIŲ ATSILIEPIMAI:

“Jei nori save suprasti labiau: suprasti savo emocijas, mintis ir suvokti, kas yra būti čia ir dabar – labai rekomenduoju prisijungti prie šių mokymų, nes kiekviena pamoka man atnešė naujus potyrius, naujas įžvalgas ir didesnį savęs pažinimą. Esu be galo dėkinga Gintarei už šiuos mokymus, nes jų dėka esu vienu žingsneliu arčiau link savęs pažinimo ir niekada nesustojančio savęs tobulėjimo.” Gabija

 

“Pasirinkimas dalyvauti Mindfulness grįstos kognityvinės terapijos programoje man tapo pasirinkimu gyventi kitaip. Ji davė suvokimą kaip gyventi, kad jausti jog gyveni, kaip stabtelėti, kai to labiausiai reikia. Ši programa – tai žinojimas kad yra būdas pamatyti savo emocijas, mintis ir kūno pojūčius, o juos pastebėjus keisti, taip keičiant save į geresnę savo versiją.  Tiek iš programos, tiek iš lektorių gavau daugiau nei tikėjausi ir už tai esu be galo dėkinga. Man šios žinios, bendravimas grupėje , nuoširdus mokytojos Gintarės palaikymas parodė kelią ir aš renkuosi juo eiti, o taip pat kviečiu ir kiekvieną.” Alė

 

“Džiaugiuosi, kad dalyvavau šioje programoje. Būtent dalyvavau. Ne išklausiau, ne išbuvau, bet dalyvavau, patyriau. Vienoje programoje buvo labai daug. Toks jausmas, kad kitu būdu tiek daug patirti būtų galima tik lankant nemažai ir netrumpai. Jaučiuosi labai dėkinga. O mokytojai didžiulė padėka už žmogišką šilumą ir vidinę šviesą. Ačiū!” Vaiva

 

“Mano nuomone, šis kursas privalomas kiekvienam ir nėra žmogaus, kuris negebėtų pasisemti naudos. Man mindfulness atvėrė akis ir leido pamatyti visiškai kitokią realybę aplink save, nei maniau. Labai norėčiau jį kartoti po kelerių metų.” Tatjana

 

 

APIE METODĄ

Mindfulness metodika, kuri susideda iš moksliniais tyrimais validuotų meditacinių užsiėmimų bei psichoterapijos (kognityvinės elgesio terapijos) praktikų, šiuo metu viena plačiausiai naudojamų pasaulyje kaip efektyvus pasirūpinimo savimi ir psichologinės bei emocinės sveikatos gerinimo, depresijos ir depresijos atkryčio prevencijos būdų.

Šis metodas vakarų šalyse plačiai taikomas tiek sveikatos, ugdymo srityse, tiek verslo sektoriuje. Sąmoningumo meditacija praktikuojama įvairiose kompanijose – nuo JAV rytuose esančio Volstryto iki vakaruose įsikūrusio Silicio slėnio. Ja naudojasi „Google“ ir NASA specialistai, jos principus taiko elitiniai JAV kariai.

Neuromokslininkai  jau atsakė į esminį klausimą: ar meditacija ką nors keičia smegenyse? Taip, keičia. Metodo efektyvumą patvirtina daugiau nei 1000 atliekamų tyrimų įvairiomis kryptimis.

Registracija į mokymų kursą: https://bit.ly/stresui_mindfulness

Daugiau informacijos tel. 869903355 arba el.paštu info@inmind.lt